'); //-->
Beschikbare opleidingen: 17
Jij laat je niet gek maken, ook niet in een stressvolle situatie. Met jouw topconditie kun je iedereen bijbenen en voor avontuur draai je je hand niet om. Al eens gedacht aan de VeVa-opleiding aankomend medewerker grondoptreden? VeVa staat voor Veiligheid & Vakmanschap. Met een militaire opleiding aankomend medewerker grondoptreden aan het Dulon College in Ede leer je waardevolle vaardigheden en een vak, terwijl je uitgebreid kennis maakt met een baan als militair.
Lees meerAanmeldenActie, avontuur, discipline en een sportieve instelling zijn jou op het lijf geschreven. Bovendien geef jij graag leiding en zet jij je meer dan 100% in voor een veilige wereld. Ook heb je minimaal een vmbo-diploma (KBL of TL) en ben je op 1 oktober van dit jaar minimaal 16 jaar.
Lees meerAanmeldenAls beveiliger zet jij je in om van de wereld een veilige plek te maken. Jij weet van aanpakken en je bent niet snel op je mondje gevallen. Ben je ook minimaal 18 jaar? Dan is de opleiding beveiliger niveau 2 iets voor jou.
Lees meerAanmeldenBeveiliging: een afwisselend beroep waarbij ieders veiligheid voorop staat. En waar jij als beveiliger een hoofdrol speelt. Op de opleiding Beveiliger 2 op het Astrum College in Velp word jij opgeleid tot professional die veiligheid waarborgt. Altijd en overal, ongeacht de situatie.
Lees meerAanmeldenAls beveiliger zet jij je in om van de wereld een veilige plek te maken. Je gaat aan de slag bij drukke evenementen of bij organisaties zoals de overheid of musea. Jij weet van aanpakken en je bent niet snel op je mondje gevallen. Ben je ook minimaal 18 jaar? Dan is de opleiding beveiliger niveau 2 misschien iets voor jou.
Lees meerAanmeldenAls beveiliger zet jij je in om de wereld een veilige plek te maken. Jij weet van doorpakken en je bent niet snel op je mondje gevallen. Je wilt graag leiding leren geven en (grootschalige) beveiligingswerkzaamheden coördineren. Heb je de opleiding beveiliger niveau 2 succesvol afgerond? Dan kun je doorleren tot coördinator beveiliging met de opleiding beveiliger niveau 3.
Lees meerAanmelden